فیبروز ابرو در کرمان

فیبروز ابرو در کرمان

فیبروز ابرو در کرمان، شاید سوال بسیاری از افراد این باشد که فیبروز ابرو چیست و چه فرقی با میکروبلیدینگ دارد؟

ما پیشنهاد میکنیم این مطلب از آکادمی ماه فر را تا انتها مطالعه کنید تا با هر آنچه که در مورد فیبروز باید بدانید آشنا شوید.

فیبروز ابرو از جمله روش های نیمه دائمی برای زیبایی ابرو و آرایش آن می باشد.

فیبروز ابرو در کرمان

هدف از انجام فیبروز ابرو

هدف انجام فیبروز برطرف کردن نواقص ابرو می باشد که با پر کردن مناطق خالی، فرم دهی و قرینه سازی ابرو انجام می شود.

با انجام فیبروز شما می توانید صاحب ابرو هایی با طرح و رنگ خاص باشید.

توجه داشته باشید که این روش آرایش ابرو دائمی نیست و بعد از مدتی معین از بین می رود.

امروزه فیبروز ابرو روشی بسیار پرکاربرد و مورد پسند است.

اکثرا خانم هایی که علاقه بسیاری به زیبایی های نچرال و طبیعی چهره دارند، خواهان این روش بوده و گزینه بسیار مناسبی برای آنها به شمار می آید.

فیبروز ابرو در کرمان

مدل های مختلف هاشور ابرو بر اساس فیبروز

هاشور ابرو بر اساس روش فیبروز ابرو در مدل های مختلفی صورت می گیرد که افراد با توجه به خواست و سلیقه خود می توانند مدل مورد نظر را انتخاب و بر روی ابرو های خود اجرا کنند.

معمولا افراد حرفه ای در زمینه ی فیبروز با مشاهده صورت و اجزای صورت افراد بهترین مدل را برای هاشور ابرو ها با فیبروز انتخاب می کنند.

بررسی مزایا و معایب فیبروز ابرو

مزایای فیبروز ابرو

اجرای فیبروز به دست افراد ماهر و با تجربه سبب مشخص شدن موهای نقش بسته به صورت طبیعی و بسیار هنرمندانه خواهد شد.

از جمله بهترین و اصلی ترین مزیت های فیبروز این است که با توجه به این که در این متد رنگدانه ها به عمق پوست نفوذ نمی کنند، پاکسازی آن بسیار آسان تر بوده و در هر لحظه بدون هیچ گونه مشکلی می توان مدل ابرو ها را تغییر داد.

رفع نواقص ابرو و فرم دهی بسیار زیبا به ابرو در متد فیبروز به قدری طبیعی و زیباست که گاهی بعضی این روش را جاگزین تزریق بوتاکس ابرو می کنند

از دیگر مزیت های این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به وجود آمدن التهاب کمتر در مقایسه با دیگر روش ها،
 • دقت بالا و در نهایت داشتن ابروهایی به ظاهر طبیعی،
 • ایجاد تراکم بالا،
 • تغییر آسان مدل ابرو،
 • وجود مدل های مختلف برای اجرای این متد،
 • داشتن هزینه بسیار مناسب،
 • بهترین گزینه برای ایجاد قرینه در ابرو،
 • فرم دادن به تاج ابرو،
 • سوزش و درد کمتر،
 • دادن حالت ظریف و طبیعی به ابرو،
 • فرم دادن به آرک ابروها.

در نظر داشته باشید شما با انتخاب این روش در کم ترین زمان صاحب ابروهایی طبیعی با زیبایی خاص خواهید شد و از تمامی مزیت های این روش بهره مند خواهید شد.

معایب فیبروز ابرو

 •  افرادی که قبلا از تاتو استفاده کرده اند، به هیچ عنوان نمی توانند از این روش استفاده کنند.
 •  با توجه به آن که تیغ دستگاه مربوط به فیبروز با دست کاربر انجام می شود، امکان آسیب رسیدن به دست بسیار بیشتر میباشد و افرادی که این کار را انجام میدهند بایستی خیلی مراقب باشند.
 • در برخی از مراکز رنگ های بسیار نامرغوبی مورد استفاده واقع می شود که همین کار باعث می شود ماندگاری آن کمتر بوده و بعد از گذشت زمان کوتاهی شاهد کم رنگ شدن رنگ ابرو می شویم.

فیبروز ابرو در کرمان

رنگ های مورد استفاده در فیبروز ابرو

فیبروز ابرو در رنگ تاتو های مختلفی اجرا می شود.

رنگ هایی که در این روش زیبایی ابروها استفاده می گردد، از انواع مواد معدنی تهیه و تولید می شود.

همچنین با توجه به اینکه فاقد فلزات سنگین می باشد به راحتی جذب پوست شده و از این رو ظاهر ابرو بسیار طبیعی نمایان می شود.

از دغدغه های خانم هایی که قصد استفاده از این روش را دارند ترس از برجای ماندن ته رنگ از این متد می باشد که با خیالی راحت می توان گفت جای هیچ نگرانی و استرسی نمی باشد و رنگ استفاده شده در این روش زیبایی به راحتی و کامل از روی پوست پاک میشود و هیچ ته رنگ قرمز بر جای نمی ماند.

توجه داشته باشید که رنگ های مورد استفاده در متد فیبروز ابرو توسط موسسه phi تهیه و تولید می شود و در تولید آن از هیچ گونه مواد مضر مانند سرب، اکسید آهن و نیکل استفاده نمی شود؛ و رنگ های تولید طبیعی می باشند.

 همچنین شما می توانید از رنگ تاتو پورپیگمنت  برای ماندگاری بیشتر این روش استفاده نمایید؛ این رنگ هیچ گونه سایه قرمزی را با پاک کردن جوهر ابرو مشاهده نخواهید کرد.

ماندگاری فیبروز ابرو

ماندگاری فیبروز ابرو از دیگر موردهایی می باشد که بی شک افرادی که خواهان اجرا و انجام این روش هستند به این موضوع حساسیت بسیاری نشان می دهند.

در حالت کلی می توان گفت هاشور ابرو ها به روش فیبروز به علل بسیار زیادی بستگی دارد؛ اما در حالت عادی می توان گفت ماندگاری این روش آرایش ابرو بین 6 ماه تا 1 سال خواهد بود چرا که هاشورهای انجام شده با روش میکروبلیدینگ نسبت به روش های دیگر عمق کمتری داشته و در نتیجه ماندگاری کمتری دارد.

البته در نظر داشته باشید اگر هاشورها در این روش عمیق تر انجام شوند و از رنگ های به روز فیبروز تهیه و استفاده شود در نهایت ماندگاری هاشور فیبروز نیز افزایش خواهد یافت.

جوهر تاتو در این روش به دلیل این که کمتر نفوذ می کند ماندگاری کمتری را داراست در حالی که ماندگاری تاتو بیشتر از این روش آرایش ابرو ها می باشد.

تفاوت فیبروز ابرو با تاتو

استفاده از تاتو برای آرایش صورت روشی بسیار قدیمی می باشد.

در این روش به صورت غیر طبیعی و به هم پیوسته بر موضع مربوطه تزریق می شد و پاک کردن تاتو از صورت کاری بسیار سخت و دشواری می بود.

با ابداع روش فیبروز ابرو دیگر جای هیچ گونه اثری باقی نخواهد ماند که این امر از جمله بارز ترین تفاوت بین فیبروز ابرو و تاتو می باشد.

در روش فیبروز ابرو جوهر تزریق شده بر عمق پوست نفوذ نکرده و از این رو پاک کردن جوهر کار آسانی می باشد.

همچنین در این روش می توانید مدل ابرو اجرا شده خود را تغییر داده و بدون ترس از برجای ماندن جوهر آن را پهن یا باریک کنید. علاوه بر این در این روش فرد می تواند ابروی شما را همانند تار مو طراحی کند به طوری که به هیچ وجه تاتو بودن آن قابل تشخیص نباشد.

فیبروز ابرو در کرمان

دستگاه فیبروز ابرو

در روش فیبروز ابرو برای هاشور و سایه ابرو از هیچ دستگاهی استفاده نمیشود.

تنها دستگاه استفاده در این روش قلم میکروبیلدینگ که یک دستگاه قلمی بوده و با استفاده از دست، تاتوکارهای به صورت ماهرانه و هنرمندانه می توانند خطوط و نقاط بسیار ظریف و طبیعی را در موضع مربوطه ایجاد کنند.

سوزن های مورد استفاده در این دستگاه باید با هر بار استفاده تعویض گردد، چرا تاتوکاری و متد فیبروز روشی بسیار حساس بوده و باید در آن تمامی نکات بهداشتی را رعایت کرد.

همچنین در صورت مواجه شدن با حساسیت های پوستی بایستی در اسرع وقت به پزشک متخصص زیبایی سلامتی مراجعه نمایید.

فیبروز ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

برای اجرای این متد باید پوست فرد عاری از هرگونه زخم و آسیب باشد.

با توجه به این موضوع می توان نتیجه گرفت افرادی که در این قسمت از صورت خود دچار آسیب هستند تا بهبود آن بایستی انجام فیبروز را به تعویق بیندازند.

با استفاده از این تکنیک بی شک رضایت کافی را کسب خواهید کرد و زیبایی بی نظیری را به ابروهای خود هدیه خواهید داد.

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی می توانید از بهترین و با امکانات ترین خدمات در زمینه زیبایی و آرایشی بهره مند شوید که تکنیک فیبروز ابرو تنها شاخه ای از زیبایی صورت به این روش می باشد.

نکاتی درباره فیبروز ابرو

در پایان می خواهیم به برخی از نکات مهم و ضروری در این روش و تکنیک اشاره ای داشته باشیم.

در نظر داشته باشید که تمامی رنگ هایی که پایه روغن و آب می باشند به معنای مناسب نبودن رنگ و سبب ریزش نمی باشد چرا که برخی از شرکت ها در ساخت رنگ ها از فرمولاسیونی که نبود روغن و آب را جبران می کنند، استفاده می کنند؛ و این امر سبب ماندگاری بیشتر رنگ می شود.

 ما پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به اجرای فیبروز بر ابروهای خود به دکتر متخصص زیبایی مراجعه نموده و از مناسب و سازگار بودن این روش با پوست خود اطمینان حاصل فرمایید.

در برخی موارد این متد با هر پوستی سازگاری نداشته و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

درصورتی که قصد دارید فیبروز ابرو را انجام دهید، جهت تعیین وقت و اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

📲09129729717  |  📲09132969676  |  📞09022969676  |  ☎️09215669676

18

دیدگاهتان را بنویسید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.