گریم عروس در کرمان

یکی از دغدغه خانم ها با نزدیک شدن روز عروسی، پیدا کردن سالن زیبایی و میکاپ آرتیست ماهر است تا زیبایی آن ها چند برابر شود.

سالن های زیبایی حرفه ای نیاز به گریمور و میکاپ آرتیست های حرفه ای دارند. آکادمی ماه فر به شما این اطمینان خاطر را خواهد داد که بهترین گریمور و میکاپ آرتیست را در مجموعه خود دارد.

شما میتوانید برای گریم عروس در کرمان و یا آموزش گریم عروس به آکادمی ماه فر مراجعه فرمایید.

 

 

آرایش عروس در کرمان

گریم عروس در کرمان

یک میکاپ آرتیست حرفه ای رازهای سلامت پوست و روش های مراقبت از پوست صورت را کاملا می داند. همچنین باید از فرم های مختلف صورت آگاه باشد تا بتواند سبک و مدل آرایش را برای انواع صورت انتخاب کند.
یک میکاپ آرتیست خوب عروس باید خلاقیت زیادی داشته باشد و با توجه به سلیقه و مدل روز آرایش تخصصی انجام دهد.
یک هنرمند حرفه ای باید با تمام برندهای معروف دنیا آشنا باشد و اغلب آنها را امتحان کند.
میکاپ آرتیست و آرایشگر حرفه ای عروس قبل از مراسم باید روز مشاوره را برای عروس خانم در نظر بگیرید.
یک میکاپ آرتیست و گریمور حرفه ای باید از محصولات آرایش عروس با کیفیت بالا استفاده کند تا آرایش عروسی شما ماندگاری بیشتری داشته باشد.

از جمله مهارت هایی که گریمور باید داشته باشد، میتوان به این موارد اشاره کرد: پیشرفتن با مد روز، تشخیص سبک آرایشی برای هر فرم صورت، قرینه سازی ابرو، صبر و حوصله زیاد و …

 

گریم عروس در کرمان

مراحل گریم عروس

مراحل گریم عروس در آکادمی ماه فر را در ادامه برایتان توضیح خواهیم داد.

  • زدن پرایمر

استفاده از پرایمر به شما کمک می کند همیشه پوستی شاداب و نرم داشته باشید و بعد از ساعت ها آرایش کمترین تغییری نکرده و ماندگاری آن افزایش می یابد.
پرایمر باید با توجه به نوع پوست شما انتخاب شود. به عنوان مثال، افرادی که پوست چرب دارند باید از پرایمر بدون روغن استفاده کنند تا ضمن کنترل سطح چربی، از درخشندگی جلوگیری کنند. افرادی که پوست خشک دارند نیز می توانند از پرایمر آبرسان برای مرطوب نگه داشتن و شفافیت پوست استفاده کنند.
  • زدن کانسیلر و زیرساز آرایشی

بسته به نوع پوست و مشکلات احتمالی باید از کانسیلر استفاده کرد. به طور کلی دو نوع کانسیلر رنگی و معمولی وجود دارد.

کانسیلر رنگی برای پوشش بهتر مشکلات پوستی مانند جوش و آکنه، جای زخم، لکه های تیره و کبودی، فرورفتگی ها و غیره استفاده می شود. برای هر مشکل باید از یک رنگ کانسیلر استفاده شود. برای مثال باید از کانسیلر زرد یا نارنجی برای پوشاندن تیرگی و فرورفتگی اطراف پلک استفاده کرد. بعد از چند دقیقه روی آن را با یک کانسیلر معمولی بپوشانید.

برای انتخاب فوندیشن مناسب باید به نوع و رنگ پوست خود توجه کنید. توجه به رنگ پوست هنگام انتخاب و استفاده از کرم پودر بسیار مهم است. مانند سایر لوازم آرایشی، باید به نوع پوست، چرب یا خشک بودن آن نیز توجه کنید. کرم پودر را می توان با براش یا انگشت روی پوست مالید و در نهایت با بیوتی بلندر یا اسفنج مرطوب چربی اضافی را پاک کرد.

  • کانتورینگ

تکنیک کانتورینگ روی صورت استفاده میشود تا به آن عمق دهد یا آن را برجسته کند.

برای اجرای این تکنیک به طور کلی از دو رنگ اصلی استفاده می شود. برای ایجاد عمق از رنگی سه درجه روشن تر از رنگ پوست اصلی استفاده می کنیم. برعکس، برای ایجاد برجستگی، باید از سه درجه تیره تر از رنگ پوست استفاده کنید.
این کار بسیار ساده است. از سایه تیره‌تری در قسمت‌هایی از صورت که می‌خواهید برجسته شود، مانند گونه‌ها، خط مو، زیر چانه، اطراف بینی استفاده کنید.

برای ایجاد عمق بیشتر از رنگ روشن تری در کنار آنها استفاده کنید. یعنی زیر استخوان گونه، تیغه بینی، زیر خط مو و همچنین در مرکز چانه و لب بالایی از رنگ روشن تری استفاده کنید. در نهایت سایه های ایجاد شده را با قلموی تمیز خوب فید کنید.

  • آرایش چشم

پس از این که زیرساز آرایشی و تکنیک های کانتورینگ را پیاده سازی کردید، از مقداری پودر فیکس برای جلوگیری از خراب شدن آرایش چشمتان استفاده کنید.

پودر فیکس را با قلمو مخصوص روی سطح زیر پلک قرار دهید و آن را مالش ندهید. سپس آرایش چشم را شروع کنید.

برای آرایش چشم نیز می توانید از پرایمر و کانسیلر مخصوص استفاده کنید تا ماندگاری آن بیشتر شود و به مرور سایه ها پخش نشوند تا ترک نخورد. بعد از اینکه زیرسازی چشم انجام شد، نوبت به زدن سایه می رسد. سایه را باید بر اساس سلیقه مشتری و همچنین رنگ پوست یا رنگ مو انتخاب کنید.

به طور کلی، سایه چشم انواع مختلفی دارد که از جمله آن ها می توان به سایه چشم شاین، سایه چشم ملایم، سایه چشم اسموکی، سایه چشم کات کریس و … اشاره کرد.

سایه چشم های ملایم بیشتر برای عروس های امروزی استفاده می شود. قانون کلی سایه چشم این است که داخل پلک باید روشن تر، مرکز پلک متوسط ​​و پلک بیرونی تیره تر باشد. سپس همه رنگ ها را به خوبی فید می کنیم تا حد و مرز بین آنها مشخص نباشد.

همین کار را می توان برای قسمت پایین پلک نیز انجام داد. در مرحله بعد با توجه به فرم چشم خط چشم می کشیم. خط چشم گربه ای برای افرادی که پلک کشیده دارند قابل استفاده است. اما به کسانی که پلک های افتاده دارند توصیه می کنیم زیاده روی نکنند.

بعد از کشیدن خط چشم صحیح، کمی ریمل روی مژه ها می زنیم. سپس مژه مصنوعی را با توجه به فرم چشم ها روی بن مژه می چسبانیم.

باز هم برای مژه ها از ریمل استفاده می کنیم تا به خوبی به مژه مصنوعی بچسبد و جلوه ای طبیعی ایجاد کند.
اگر مشتری چشم‌های کوچکی دارد، می‌توانید مداد چشم سفید را داخل لثه پایینی پلک بزنید تا بزرگ‌تر به نظر برسد. از طرف دیگر، اگر چشمان درشتی دارد، پیشنهاد می کنیم از مداد چشم تیره برای کنترل چشم های درشت استفاده کنید و آن را داخل لثه پایینی پلک بکشید.
گریم عروس در کرمان
  • طراحی ابرو

برای طراحی ابروها ابتدا از ژل ابرو برای درست کردن ابروها استفاده کنید. شما می توانید بسته به نیاز خود از انواع لوازم آرایش مرتبط با آرایش ابرو مانند مداد ابرو، سایه ابرو، هاش مداد و … استفاده کنید. برای حجم دادن به ابروهای خود از یک سایه پودری خوب استفاده کنید.
سپس با استفاده از یک مداد هاشور خوب، خطوطی را لابلای ابروها و روی مناطق خالی بکشید تا پرپشت تر جلوه کند. سپس می توانید دور تا دور ابروها را از یک فوندیشن مناسب استفاده کنید تا ابروها بولدتر به نظر برسند. در نهایت مقداری از سایه به رنگ روشن مانند کرم را زیر استخوان گونه بزنید تا فاصله بین چشم و ابرو بیشتر به نظر برسند.
  • رژگونه

پس از مراحلی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، ذرات اضافه پودر فیکس که جهت جلوگیری از پخش شدن سایه چشم به کار برده بودیم را از روی پوست بر می داریم.

رژگونه برای برجسته کردن گونه ها استفاده می شود و اغلب روی سیب گونه زده می شود.
در انتخاب رژگونه باید به سازگاری رنگ آن با سایر لوازم آرایشی توجه کنید. به عنوان مثال، اگر آرایش شما صورتی است، می توانید از رنگ رژگونه صورتی استفاده کنید. یا اگر آرایش شما قهوه ای است، کرم یا نارنجی ملایم بهترین انتخاب هستند.
  • رژلب

قبل از زدن رژلب از یک خط لب همرنگ با رژلب انتخابی خود برای کشیدن خطوط لب استفاده کنید. سپس با همان خط لب کمی از داخل لب را نیز پر کنید.

این کار به افزایش دوام رژلب شما کمک بسیاری می کند. سپس رژلب را روی لب ها بزنید. پس از اینکه رژلب را زدید، یک دستمال تمیز را روی لب ها قرار دهید تا پیگمنت های اضافه به آن بچسبد.

سپس با قلموی آغشته با پودر فیکس، کمی ضربات رفت و برگشتی روی دستمال ایجاد کنید تا به این ترتیب دوام رژلب شما افزایش یابد. در مرحله بعد یک لایه دیگر از رژلب را روی لب ها بزنید.

با این کار رژلب شما تا ساعت ها دوام خواهد داشت. برای این که لب ها را برجسته تر جلوه دهید، می توانید از تکنیک هایلایتینگ استفاده نمایید. با استفاده از یک مداد لب هایلایتر، قسمت بالای لب را کمی هایلایت کنید. همچنین می توانید قسمت میانی لب پایین را نیز کمی هایلایت بزنید تا به این صورت جلوه قلوه ای تری پیدا کند.

  • تثبیت کردن گریم و میکاپ

برای تثبیت کردن گریم و میکاپ صورت خود، شما می توانید از یک اسپری فیکساتور استفاده کنید. اسپری فیکساتور مانند یک سد حفاظتی از گریم و میکاپ شما در برابر تعریق و عوامل زیست محیطی عمل کرده و آرایش شما را تا ساعت ها بدون تغییر باقی می گذارد.

برخی از کارهای آرایش عروس آکادمی ماه‌فر

 

 

ما در این مقاله سعی کردیم مراحل گریم عروس را به صورت مختصر توضیح دهیم. شما همراهان گرامی میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، رزرو نوبت و یا ثبت نام برای شرکت در دوره های گریم عروس آکادمی ماه فر با ما تماس بگیرید.

 

جهت رزرو وقت با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید

📲 ۰۹۱۲۹۷۲۹۷۱۷  |  📲 ۰۹۱۳۲۹۶۹۶۷۶  |  📞 ۰۹۰۲۲۹۶۹۶۷۶  |  ☎️ ۰۹۲۱۵۶۶۹۶۷۶